het verlies van je baby, tijdens of na de geboorte. Ons overleden tweeling zoontje Marco. Doodgeboren baby's.

 

Het verlies van een kindje tijdens de zwangerschap of rond de bevalling





'my precious one'

de bevalling

thuis bevallen

Als je van plan was thuis te bevallen en je kindje rond de uitgerekende datum overlijdt, kun je in overleg met de verloskundige thuis bevallen.
Je hebt dan eerst een gesprek met de gynaecoloog.
Een thuisbevalling kan niet worden ingeleid. Ook is pijnstilling over het algemeen niet mogelijk. Na de bevalling kan je kindje wel in het ziekenhuis worden onderzocht (obductie of sectie).

Het is voor sommige een geruststelling dat ze thuis kunnen bevallen.
Het is de plek die vertrouwd voor hen is, waar ze zich op hun gemak voelen. En waar je volkomen jezelf kan zijn. Mocht het kunnen en mogen dan raad ik het je ten zeerste aan.

Je kindje kan je een poos bij jullie houden na de bevalling. Je kan het samen gaan wassen en aankleden. Daarna kan je je kindje op laten baren in het wiegje, bedje,... zodat je elk moment bij je kindje kan zijn.














 

Luvdalot Graphics & Design


©by Martha™ created with love 12 Nov 2005 ~ 2006