het verlies van je baby, tijdens of na de geboorte. Ons overleden tweeling zoontje Marco. Doodgeboren baby's.

 

Het verlies van een kindje tijdens de zwangerschap of rond de bevalling





'kindje'

herinneringen

foto’s


Misschien vind je het maken van foto’s van je dode kindje een raar of eng idee. Toch leert de ervaring dat het goed is foto’s te maken.
Je doodgeboren kindje is voor jou altijd een kind dat echt bestaan heeft.
Foto’s zijn de meest tastbare en kostbare herinneringen.
Ouders die vele jaren geleden een kind verloren, vertellen vaak hoe zij deze herinnering missen.
Ook wanneer zij hun kind wel gezien hebben vervaagt het beeld na verloop van tijd.
Bijna altijd helpen de verpleegkundigen je met het maken van foto’s. In veel ziekenhuizen is hiervoor een fototoestel aanwezig. Toch is het verstandig er zelf ook een mee te nemen.
Maak liever geen polaroidfoto’s die direct klaar zijn: die worden na verloop van tijd lelijk. Als het niet anders kon, laat dan van de polaroidfoto’s een gewone afdruk maken. Deze foto’s blijven veel langer mooi en je hebt ook
negatieven.
Natuurlijk kan je met de foto's ook een film maken. Ik zou niet alleen filmen, maar ook foto's, want je pakt nu eenmaal sneller een foto dan dat je een film gaat kijken.














 

Luvdalot Graphics & Design


©by Martha™ created with love 12 Nov 2005 ~ 2006